Auktion/Konst/Art/Modern konst/Objekt

5782. Rune Persson, olja på uppklistrad duk

    Rune Persson (1914-1990)
    Interiör
    Olja på uppklistrad duk
    Bildmått 34x25 cm
    Signerad
    Ramad
    Inga anmärkningar.
    Budgivare Tid Bud

    Aktuellt bud:

    200 kr (1 bud)

    Avslutas om:

    Avslutad
    (Avslutas 2 Mar 20:35)

    Utropspris:

    1 000 kr
    Bevakningspris uppnått.
    Du måste logga in för att lägga bud.
    Objektnummer: 5782
    Kategori: Konst/Art / Modern konst
    Högsta budgivare: 152
    Frakt: 325:- inom Sverige
    Följerätt: JA

    DELA