Kontakta oss

Kontaktuppgifter
  • Tel 040-128 480

  • Garpenhus Auktioner AB
    Murmansgatan 124
    212 25 Malmö

  • Org.nr: 556789-1808

    BG: 858-2686

Öppettider

Mån-Tor: 11:00-17:00
Fre: 11:00-16:30
Lör-Sön: Stängt

Övriga kontaktuppgifter

Reception/ut-och inlämning
Tel: 040-128 480 – E-post: info@garpenhus.se

Vd/värderingsman: Jan Garpenhus
Tel: 0708-925 115 – E-post: jan@garpenhus.se

Auktionstjänsteman: Petra Borgcrantz
Tel: 040-128 480 – Epost: petra@garpenhus.se

Auktionstjänsteman: Anna Wickberg
Tel: 040-128 480 – Epost: anna@garpenhus.se

Auktionstjänsteman/Fotograf: Daniel Ignell
Tel: 0708-965 455 – Epost: daniel@garpenhus.se

Styrelsemedlem/Transportansvarig: Filip Linusson
Tel: 0708-892 501 – E-post: filip@garpenhus.se

Styrelseordf./ekonomiansvarig: Yvonne Gustafsson
Tel: 040-128 480 – E-post: yvonne@garpenhus.se

Hör av dig!

Tveka inte att höra av dig om du undrar över något.

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande