Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Garpenhus Auktioner AB
Murmansgatan 124
212 25 Malmö

Org.nr: 556789-1808
BG: 858-2686

Öppettider

Mån: 13:00-18:00
Tis-Tor: 13:00-17:00
Fre: 13:00-16:00
Lör-Sön: Stängt
Dag före helgdag: 13:00-15:00

Reception/ut-och inlämning

Det är vi som är Garpenhus Auktioner

Jan Garpenhus

Jan Garpenhus

VD

Värderingar och hemvärderingar

Expertområde:
Konst och konsthantverk

Tel: 040–128 480
Mob: 0708–925 115
jan@garpenhus.se

Michael Voigt Fränkel

Michael Voigt Fränkel

Platschef

Värderingar och hemvärderingar

Expertområde:
Allmänt, Kinesiskt konsthantverk, Tribal Art

Tel: 040–128 480
Mob: 0708–900 130
michael@garpenhus.se

Yvonne Gustafsson

Ekonomichef/Styrelseordförande

Reception/Ekonomi

Tel: 040–128 480
Mob: 0708–801 342
yvonne@garpenhus.se

Carin Carlsson

Carin Carlsson

Auktionstjänsteman

Värderingar och hemvärderingar

Expertområde:
Antika möbler och konsthantverk

Tel: 040–128 480
Mob: 0708–801 342
carin@garpenhus.se

Filip Garpenhus-Linusson

Filip Garpenhus-Linusson

Auktionstjänsteman/Styrelseledamot

Expertområde:
Smycken och klockor

Tel: 040–128 480
Mob: 0708–892 501
filip@garpenhus.se

Daniel Ignell

Daniel Ignell

Auktionstjänsteman

Expertområde:
Allmänt

Tel: 040–128 480
Mob: 0708–965 455
daniel@garpenhus.se

Abeer Tawfik Sleem

Abeer Tawfik Sleem

Fotograf

Mammaledig

Tel: 040–128 480
Mob: 0708–925 176
abeer@garpenhus.se

Linus Andersson

Linus Andersson

Transportansvarig

Tel: 040–128 480

Auktion Malmö

VI ERBJUDER ALLTID

GRATIS VÄRDERING